Go to Top

Drewno Klejone

F irma ENVUN jest producentem drewna klejonego dla przemysłu drzewnego. Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji wyrobów z drewna sosnowego. Produkty powstałe w naszym zakładzie spełniają najwyższe normy jakościowe. Drewno klejone jest według surowych norm klejem DIN EN 204 D4, dzięki wysokiej klasie wodoodporności nasze produkty przeznaczone są do stolarki drewnianej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Promujemy odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata dlatego też, wszystkie produkty powstałe w naszym zakładzie posiadają certyfikat FSC® ( numer licencji FSC® C117381)

 

W ofercie posiadamy wyroby z drewna:

 W oferowanych rodzajach drewna możemy zaproponować następujące produkty:

  • Kantówki okienne: w pełnej specyfikacji wymiarowej, typowej dla okien na potrzeby rynku krajowego i zagranicznego. W jakości spełniającej wymagane normy. Klejone warstwowo klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy.
  • Kantówki drzwiowe: w wymiarach drzwiowych typowych dla drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz w wymiarach nietypowych na zlecenie klienta. Klejone warstwowo lub blokowo z zastosowaniem obłogów zewnętrznych litych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy.
  • Płyty klejone: klejone w szerokiej gamie wymiarowej zgodnej z zapotrzebowaniem klienta. Klejone warstwowo na grubości i szerokości, lite lub łączone na mikrowczepy. Dostępne w różnych klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4 lub D3.
  • Galanteria drzewna: listwy, płyty, krawędziaki, ramiaki. Klejone warstwowo na grubości i szerokości. Łączone na długości, lite lub w wersji nie klejonej. Produkty dostępne we wszystkich wymiarach i klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4 lub D3.