Go to Top

Drewno Klejone

Kantówki okienne

Kantówki sosnowe w pełnej specyfikacji wymiarowej, typowej dla okien na potrzeby rynku krajowego i zagranicznego. W jakości spełniającej wymagane normy. Klejone warstwowo klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy.

Kantówka lita dostępna w długościach 800 – 3000 mm, łączona w sztangach 6000 mm.

Wilgotność 12% +/-2%

Kantówki drzwiowe

Kantówki sosnowe w wymiarach drzwiowych typowych dla drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz w wymiarach nietypowych na zlecenie klienta.

Klejone warstwowo lub blokowo z zastosowaniem obłogów zewnętrznych litych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy. Kantówka lita dostępna w długościach 800 – 3000 mm, łączona w sztangach 6000 mm. Wilgotność dla drzwi zewnętrznych 12% +/-2%, dla drzwi wewnętrznych 10% +/- 2%.

Płyty klejone

Płyty sosnowe klejone w szerokiej gamie wymiarowej zgodnej z zapotrzebowaniem klienta. Klejone warstwowo na grubości i szerokości, lite lub łączone na mikrowczepy. Dostępne w różnych klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Wilgotność 10% +/- 2%.

Galanteria drzewna

Produkty sosnowe klejone: listwy, płyty, krawędziaki, ramiaki. Klejone warstwowo do grubości i szerokości. Łączone na długości, lite lub w wersji nie klejonej. Produkty dostępne we wszystkich wymiarach i klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4 i D3. Wilgotność 10% +/- 2%.